KONST / Litografier / Färglitografi 15362010
nr 1536 2010
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/150, yttermått inklusive ram: 65x90 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:58:27
23/4 22:57:37
800 kr
24/4 18:27:24
24 apr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann